Hakkımızda

KAÇKAR ARICILIK VE KAFKAS ANA ARI SATIŞI VE PAZARLAMA 


Bizler  Dünyada yüksek bal verimine sahip olarak bilinen Kafkas, Karniyol, İtalyan Arı ırklarından Ülkemizin karadeniz bölgesinin Kaçkar Eteklerinde doğal ortamda üreyip gelişen.  Kafkas Arısı'nın  ARTVİN İLİNDE Kafkas damızlık ve f1 Ana Arı üretimini ve pazarlamasını yapmaktayiz... Üretimi ve pazarlamasını yaptığımız  arımız  saf kafkas Damızlık , Kafkas Posof ve Kafkas F1  Ana Arılardır..

Kafkas Damızlık Ana  Arılarımız Artvinin izalasyonlu bölgesi olan macehelde üretilmektedir..

Ayrica Gürcistanın yüksek kaçkar  eteklerinde  üretimi yapılan  Kafkas gürcü  Ana arılarında  sitemiz üzerinde pazarlaması yapılmaktadır.

Arı Irklarımız  Garantili ve güvenli döllenmiş Ana arılardır..

VİZYONUMUZ

KALİTE ANLAYIŞIMIZDAN ÖDÜN VERMEDEN, HAKİKİ GERÇEK KAFKAS ANA ARI ÜRETİMİ VE YELPAZESİNİ GELİŞTİREREK SİZ DEĞERLİ ARICILARIMIZA GERÇEK SAF KAFKAS DAMIZLIK ANA ARILARI ULAŞTIRMAKTIR....
 
KALİTEMİZ VE GÜVENİRLİĞİMİZ ASLA TESADÜFİ DEĞİLDİR.. DAİMA SİZ DEĞERLİ ARICILARIMIZIN TALEPLERİNİ ÖN PİLANDA TUTARAK  YENİ BİR BAL SEZONUNDA KALİTELİ ANA ARILARI SİZLERİN HİZMETİNE SUNARAK.. EMEĞİNİZİN KARŞILIĞI OLAN BALINIZIN MÜKTARINI ARTIRMAK VE ÜLKEMİZİNDE BİR NEBZE OLSUN KALKINMASINA KATKI SAĞLAMAKTIR..

SAYGILARIMIZLA....
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.